Ανακοινώνεται ότι μετά τις δηλώσεις προτιμήσεων οι θέσεις τοποθέτησης των αναπληρωτών ΕΕΠ ΠΕ23 στην Περιφερειακή Διεύθυνση Α/θμιας και Β/θμιας Εκπαίδευσης ΑΜΘ διαμορφώνονται όπως το συνημμένο αρχείο: βλέπε ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΠΕ23.xls
Την Πέμπτη 11/10/2018
όσοι αναπληρωτές ΕΕΠ ΠΕ23 έχουν προσληφθεί σε ΣΜΕΑΕ και ΕΠΑΛ να επικοινωνήσουν πρώτα με τις αντίστοιχες Διευθύνσεις Β/θμιας εκπαίδευσης (σχετικά με την αναγγελία πρόσληψης στο σύστημα Εργάνη )και να προσέλθουν στην Περιφερειακή Διεύθυνση Εκπαίδευσης Α.Μ.Θ. (Κομοτηνή, Τέρμα Σισμανόγλου) προκειμένου να υπογράψουν τη σύμβαση και το πρακτικό ανάληψης υπηρεσίας.
ΑΠΑΙΤΟΥΜΕΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ.docx
Με χρήση του mouse: Πατήστε το πλήκτρο Ctrl και κυλήστε το ροδάκι του mouse για μεγέθυνση ή σμίκρυνση.
Με χρήση του πληκτρολογίου: Πατήστε το πλήκτρο Ctrl και το πλήκτρο (+) για Μεγέθυνση ή το πλήκτρο Ctrl και (-) για σμίκρυνση.