Μαζί με τις ευχές μου για χαρούμενο και καλό καλοκαίρι, θέλω να ευχαριστήσω όλους τους συναδέλφους εκπαιδευτικούς της περιφέρειάς μας.
Θέλω να σας ευχαριστήσω που, παρά τις αντίξοες συνθήκες και τις δυσκολίες που περνά η πατρίδα μας, με τη φιλότιμη προσπάθειά σας και την ευσυνειδησία σας, καταφέρατε και φέτος με επιμονή, υπομονή και πολλή δουλειά να φανείτε αντάξιοι των προσδοκιών των μαθητών και των οικογενειών τους.Με ελπίδα για ένα καλύτερο Σεπτέμβριο.
Καλό καλοκαίρι.
Ο ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΕΡΑΜΑΡΗΣ