Η ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Π/ΘΜΙΑΣ & Δ/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΝΑΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ σας καλεί σε επιμορφωτικό σεμινάριο για τους εκπαιδευτικούς ΔΕ Έβρου και Ροδόπης με θέμα « κατανόηση και διαχείριση της ετερότητας στο πολυπολιτισμικό σχολείο», που υλοποιεί η Σύμβουλος Αγγλικών Θράκης, σε συνεργασία με την Συντονίστρια Δράσεων για την Πρόληψη της Σχολικής Βίας και του Εκφοβισμού στην ΠΔΑΜΘ.
Με χρήση του mouse: Πατήστε το πλήκτρο Ctrl και κυλήστε το ροδάκι του mouse για μεγέθυνση ή σμίκρυνση.Με χρήση του πληκτρολογίου: Πατήστε το πλήκτρο Ctrl και το πλήκτρο (+) για Μεγέθυνση ή το πλήκτρο Ctrl και (-) για σμίκρυνση.