Σφάλμα
  • JFolder: :files: Η διαδρομή δεν καταλήγει σε φάκελο. Διαδρομή: /wwwVIP2/pde/amaked-thrak/pdeamthr/public_html/images/foto2017/19
Ειδοποίηση
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/foto2017/19

ΚΑΛΑΝΤΑ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΤΟΥ ΕΕΕΕΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

Οι μαθητές του Ειδικού Εργαστηρίου Επαγγελματικής Εκπαίδευσης και Κατάρτισης Κομοτηνής επισκέφθηκαν τον Περιφερειακό Διευθυντή Εκπαίδευσης Αν. Μακεδονίας – Θράκης κ. Κεραμάρη Παναγιώτη, για τα κάλαντα των Χριστουγέννων.

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ με πολλές ευχές για πρόσβαση σε όλους στην Παιδεία και τη Διά Βίου Εκπαίδευση και Κατάρτιση.

{gallery}foto2017/19{/gallery}