Σφάλμα
  • JFolder: :files: Η διαδρομή δεν καταλήγει σε φάκελο. Διαδρομή: /wwwVIP2/pde/amaked-thrak/pdeamthr/public_html/images/foto2016/6
Ειδοποίηση
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/foto2016/6

ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΥΦΥΠΟΥΡΓΟΥ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ – ΘΡΑΚΗΣ)

ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΥΦΥΠΟΥΡΓΟΥ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗΣ
(ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ – ΘΡΑΚΗΣ)

Ο Περιφερειακός Διευθυντής Π/θμιας και Δ/θμιας Εκπαίδευσης Αν. Μακεδονίας – Θράκης κ. Παναγιώτης Κεραμάρης, χθες Τρίτη 01 Νοεμβρίου 2016, συνόδευσε την Υφυπουργό Εσωτερικών και Διοικητικής Ανασυγκρότησης (Μακεδονίας – Θράκης) κ. Μαρία Κόλλια – Τσαρουχά, στην επίσκεψή της σε σχολικές μονάδες της Κομοτηνής.
Συγκεκριμένα, παραβρέθηκαν στο Ιεροσπουδαστήριο, το 12ο Δημοτικό Σχολείο και στο 14ο Νηπιαγωγείο, όπου η Υφυπουργός ενημερώθηκε για τη λειτουργία των σχολείων, συζήτησε με εκπαιδευτικούς και μοίρασε συμβολικά δώρα σε μαθητές.

{gallery}foto2016/6{/gallery}